Mezunlarımıza Uzanan Destek Eli

Mezunlarımıza Uzanan Destek Eli

İstanbul Ticaret Üniversitesi bir ilke daha imza attı. Üniversitemiz mevcut öğrencileri için Türkiye’nin önde gelen firmaları ile staj ve istihdam alanında protokoller sağlarken, bir destek eli de mezunları için geldi.

Geçtiğimiz günlerde Üniversitemizin Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Adnan Eceviş, Ticaret Üniversitesi ailesi mezunlarından Taha Toprak’ı ziyaret etti.

Uluslararası Ticaret bölümü mezunu olan Taha Toprak üniversite sıralarında aşılanan girişimcilik ruhunu mezuniyeti sonrası kendi firmasını kurarak bu ruhu kendi geleceğinde de taşımış oldu.

Ticaret Üniversitesi ailesinden almış olduğu eğitimin meyveleriyle başarısını sürdürmektedir. Sayın Genel Sekreter Yardımcımız bizzat mezun öğrencimiz Taha’yı iş yerinde ziyaret ederken, fırsat buldukça bütün mezunlarımıza ulaşmak istediğini ve bir bir ziyaretlerine gideceğini belirtti.

Başlatılan bu çalışma sayedesin de Ticaret Üniversitesi Ailesi mezunlarının hem başarılarını sizlerle paylaşıyoruz hem de mezunlarımız ömürlük bir aile olduğumuz vurgusunu sizlere hatırlatıyoruz.

Empatik İnsan Kaynakları ve Danışmanlık PixelTürk Web Tasarım