İTO 2018 YILI YAZ DÖNEMİ STAJYER LİSTESİ

İTO 2018 YILI YAZ DÖNEMİ STAJYER LİSTESİ

ADI SOYADI BÖLÜM STAJ DEPARTMANI BAŞLANGIÇ TARİHİ BİTİŞ TARİHİ STAJ SÜRESİ
1 Sinem Denoğlu Bilgisayar Mühendisliği BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 11.06.2018 10.07.2018 20
2 İlhan Yolçu Bilgisayar Mühendisliği BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 11.06.2018 10.07.2018 20
3 Nevzat Yavuzcan Bilgisayar Mühendisliği BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 11.06.2018 10.07.2018 20
4 Murat Mert Yurdakul Bilgisayar Mühendisliği BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 09.07.2018 03.08.2018 20
5 Kadir Pınar Bilgisayar Mühendisliği BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 09.07.2018 03.08.2018 20
6 Büşra Ayar Bilgisayar Mühendisliği BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 09.07.2018 03.08.2018 20
7 Ece Yıldırım Bilgisayar Mühendisliği BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 06.08.2018 10.09.2018 20
8 Koray Yalçın Bilgisayar Mühendisliği BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 06.08.2018 10.09.2018 20
9 Özge Çokça Bilgisayar Mühendisliği BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 06.08.2018 10.09.2018 20
10 Sümeyye Temel Sosyoloji İLERİ ARAŞTIRMALAR 11.06.2018 10.07.2018 20
11 Gözde Kılınç İktisat İLERİ ARAŞTIRMALAR 11.06.2018 10.07.2018 20
12 Ayşenur Bayoğlu Sosyoloji  İLERİ ARAŞTIRMALAR 09.07.2018 03.08.2018 20
13 Tuğbanur Gözel Sosyoloji  İLERİ ARAŞTIRMALAR 09.07.2018 03.08.2018 20
14 Sadiye Sey Sosyoloji  İLERİ ARAŞTIRMALAR 06.08.2018 10.09.2018 20
15 Berna Safçı Uluslararası Ticaret  İLERİ ARAŞTIRMALAR 03.09.2018 28.09.2018 20
16 Ayşenur Karakaş Elektrik ve Elektronik Mühendisliği ODA SİCİL HİZMETLERİ 11.06.2018 10.07.2018 20
17 Buse Korkmazer Muhasebe ve Denetim ODA SİCİL HİZMETLERİ 11.06.2018 10.07.2018 20
18 İlayda İrem Metin Bankacılık ve finans  ODA SİCİL HİZMETLERİ 09.07.2018 03.08.2018 20
19 Nisanur Cebeci Muhasebe ve Denetim ODA SİCİL HİZMETLERİ 09.07.2018 03.08.2018 20
20 Kübra Duran Muhasebe ve Denetim  ODA SİCİL HİZMETLERİ 06.08.2018 10.09.2018 20
21 Büşra Altınay Bankacılık ve Finans ODA SİCİL HİZMETLERİ 06.08.2018 10.09.2018 20
22 Gizem Samra İşletme İSTANBUL TİCARET SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ 11.06.2018 10.07.2018 20
23 Ayşenur Özdemir İktisat (İngilizce İSTANBUL TİCARET SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ 11.06.2018 10.07.2018 20
24 Merve Nur Bayer Endüstri Mühendisliği  İSTANBUL TİCARET SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ 09.07.2018 03.08.2018 20
25 Burcu Karaca Endüstri Mühendisliği  İSTANBUL TİCARET SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ 09.07.2018 03.08.2018 20
26 Elif Demir Endüstri Mühendisliği  İSTANBUL TİCARET SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ 06.08.2018 10.09.2018 20
27 Bükra Doğaner Uluslararası Lojistik TİCARİ BELGELENDİRME 11.06.2018 10.07.2018 20
28 Hülya Şahin Uluslararası Ticaret TİCARİ BELGELENDİRME 11.06.2018 10.07.2018 20
29 Yağmur Şehsuvaroğlu Uluslararası Lojistik TİCARİ BELGELENDİRME 09.07.2018 03.08.2018 20
30 Fatih Ateş Uluslararası Ticaret TİCARİ BELGELENDİRME 09.07.2018 03.08.2018 20
31 Hayriye Akyüz Sosyoloji  TİCARİ BELGELENDİRME 06.08.2018 10.09.2018 20
32 Nilay Karaca Uluslararası Ticaret  TİCARİ BELGELENDİRME 06.08.2018 10.09.2018 20
33 Aybike Arslan Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler ULUSLARÜSTÜ İLİŞKİLER 11.06.2018 10.07.2018 20
34 Hala Agha İşletme (İngilizce) ULUSLARÜSTÜ İLİŞKİLER 09.07.2018 03.08.2018 20
35 Yaren Er Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler ULUSLARÜSTÜ İLİŞKİLER 06.08.2018 10.09.2018 20
36 Enes Baran Yanmış İşletme İngilizce  İDARİ İŞLER ve SATINALMA 11.06.2018 10.07.2018 20
37 Fatih Hüsnü Başbağı İktisat İDARİ İŞLER ve SATINALMA 09.07.2018 03.08.2018 20
38 Abdulbaki Kaymaz Uluslararası Ticaret İDARİ İŞLER ve SATINALMA 06.08.2018 10.09.2018 20
39 Şeyma Uysal Muhasebe ve Denetim MALİ İŞLER 11.06.2018 10.07.2018 20
40 Muhammet Savcı Muhasebe Ve Denetim MALİ İŞLER 09.07.2018 03.08.2018 20
41 Lale Yılmaz Muhasebe ve Denetim MALİ İŞLER 06.08.2018 10.09.2018 20
42 Ormen Dushi İşletme MESLEK KOMİTELERİ 11.06.2018 10.07.2018 20
43 Helin Kuroğlu Uluslararası Ticaret MESLEK KOMİTELERİ 09.07.2018 03.08.2018 20
44 Ayşe Cömert Uluslararasi Ticaret  MESLEK KOMİTELERİ 06.08.2018 10.09.2018 20
45 Şevval Nur Ateş İşletme (İngilizce) İNSAN KAYNAKLARI 11.06.2018 10.07.2018 20
46 Şevval Yıldız İşletme (ingilizce) İNSAN KAYNAKLARI 09.07.2018 03.08.2018 20
47 Selin Aydeniz Sosyoloji İNSAN KAYNAKLARI 06.08.2018 10.09.2018 20
48 Melis Besire Başaran Reklamcılık KURUMSAL İLETİŞİM 11.06.2018 14.08.2018 45
49 Serra Çıyrak Halkla İlişkiler ve Reklamcılık KURUMSAL İLETİŞİM 23.07.2018 01.10.2018 45
50 Rıza Gündoğdu Hukuk HUKUK İŞLERİ 11.06.2018 10.07.2018 20
51 Nilay Üstündağ Hukuk HUKUK İŞLERİ 11.06.2018 10.07.2018 20
52 Aycan Özerson Hukuk HUKUK İŞLERİ 04.07.2018 31.07.2018 20
53 Şeyda Köse Hukuk HUKUK İŞLERİ 16.07.2018 10.08.2018 20
54 Satuk Buğra Karadeniz Hukuk  HUKUK İŞLERİ 06.08.2018 10.09.2018 20
55 Burcu Güney Hukuk  HUKUK İŞLERİ 03.09.2018 28.09.2018 20
56 İlknur Yörübaş Halkla ilişkiler BAŞKANLIK ve GENEL SEKRETERLİK 11.06.2018 14.08.2018 45
57 Şevval Topal İşletme BAŞKANLIK ve GENEL SEKRETERLİK 11.06.2018 10.07.2018 20
58 Faruk Tunahan Candemir Halkla İlişkiler BAŞKANLIK ve GENEL SEKRETERLİK 11.07.2018 19.09.2018 45
59 Sevde Nur Kaya Siyaset bilimi ve Uluslararasi iliskiler BAŞKANLIK ve GENEL SEKRETERLİK 23.07.2018 17.08.2018 20
60 Gamze Damla Kezer Siyaset Bilimi ve Uluslaarası İlişkiler FUARLAR 11.06.2018 10.07.2018 20
61 Enes Şahin İşletme FUARLAR 09.07.2018 03.08.2018 20
62 Selçuk Mandeş Havacılık Yönetimi  FUARLAR 06.08.2018 10.09.2018 20
63 Büşranur Bilici İşletme REKABETİ GELİŞTİRME 11.06.2018 10.07.2018 20
64 Ayşenur Aydın İktisat REKABETİ GELİŞTİRME 09.07.2018 03.08.2018 20
65 Ekrem Çeçen İktisat REKABETİ GELİŞTİRME 06.08.2018 10.09.2018 20

Empatik İnsan Kaynakları ve Danışmanlık PixelTürk Web Tasarım